Υποψήφιοι κατηγορίας A ανά πρόγραμμα σπουδών

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως η ημερομηνία  έναρξης των Προγραμμάτων Σπουδών είναι η 1η Οκτωβρίου 2011.

 Γενικές  πληροφορίες σχετικά με τις  σπουδές σας, μπορείτε να διαβάσετε στην ιστοσελίδα του ΕΑΠ: www.eap.gr / Εκπαίδευση/ Γενικές Πληροφορίες.  

Προκειμενου να ενημερωθειτε για θεματα που αφορουν στις σπουδες σας παρακαλουμε πιεστε εδω!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ: "ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΗΝ ΟΡΘΟΔΟΞΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2"  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ A  
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ                        ΟΝΟΜΑ                          ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ                   ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ  
1 ΧΑΡΙΣΗΣ                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   ΣΩΤΗΡΙΟΣ                       1 ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΑ
2 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ                 ΙΩΑΝΝΗΣ                        ΑΝΤΩΝΙΟΣ                       2 ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΑ
3 ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ                      ΧΡΗΣΤΟΣ                        ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                     4  
4 ΓΙΑΝΝΟΓΚΩΝΑΣ                   ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       ΣΩΤΗΡΙΟΣ                       5  
5 ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ                     ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       ΙΩΑΝΝΗΣ                        6  
6 ΧΑΣΙΩΤΗ                        ΜΑΡΙΑ                          ΣΟΦΟΚΛΗΣ                       8  
7 ΤΣΩΛΗΣ                         ΣΤΑΜΑΤΗΣ                       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       10  
8 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ                      ΠΑΝΤΕΛΗΣ                       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     11  
9 ΛΙΟΠΥΡΑΚΗΣ                     ΑΝΤΩΝΙΟΣ                       ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                      12  
10 ΔΟΚΟΠΟΥΛΟΥ                     ΜΑΡΙΑ                          ΔΟΝΑΤΟΣ                        15  
11 ΝΑΝΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                      17  
12 ΓΚΟΥΒΑΣ                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                      20 ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΑ
13 ΜΑΛΑΜΗ                         ΙΩΑΝΝΑ                         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      21  
14 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ                  ΧΡΗΣΤΟΣ                        ΜΑΡΙΝΟΣ                        23  
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ                   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                      ΠΑΥΛΟΣ                         25  
16 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ                   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   ΣΠΥΡΟΣ                         26  
17 ΚΩΣΤΟΣ                         ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       27  
18 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ                   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                    ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       29  
19 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ                    ΑΒΡΑΑΜ                         ΣΩΤΗΡΙΟΣ                       30  
20 ΓΙΑΒΑΣΗ                        ΔΗΜΗΤΡΑ                        ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       31  
21 ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ                      ΙΩΑΝΝΗΣ                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      32  
22 ΚΟΣΚΙΝΙΔΗ                      ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ                      ΠΑΥΛΟΣ                         33  
23 ΑΝΤΟΥΝΙΔΗΣ                     ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                     ΙΩΑΝΝΗΣ                        34  
24 ΚΟΥΚΕΣΗΣ                       ΗΛΙΑΣ                          ΠΑΝΤΕΛΗΣ                       35  
25 ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ                   ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ              ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                     39  
26 ΠΡΕΝΤΑΣ                        ΙΩΑΝΝΗΣ                        ΠΕΤΡΟΣ                         40  
27 ΚΑΝΙΜΑΣ                        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      41  
28 ΜΑΡΑΓΔΟΥΛΗ                     ΑΡΕΤΗ                          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                      42  
29 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ                   ΑΝΤΩΝΙΟΣ                       ΧΡΗΣΤΟΣ                        44  
30 ΛΑΛΟΥΝΤΑΣ                      ΤΡΥΦΩΝ                         ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                     46 ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΑ
31 ΣΤΡΕΜΠΑΣ                       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       49  
32 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ                  ΣΤΑΜΑΤΗΣ                       ΛΑΜΠΡΟΣ                        50  
33 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ                     51  
34 ΦΟΡΤΗ                          ΜΑΡΙΑΝΝΑ                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      52  
35 ΑΛΕΚΟΠΟΥΛΟΣ                    ΑΓΓΕΛΟΣ                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      53  
36 ΜΑΚΡΥΝΑΚΗ                      ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                     54